ЗДО № 63 "Одуванчик" Покровської міської ради

Перелік додаткових освітніх послуг

На виконання варіативної частини Базового компоненту дошкільної освіти, з метою підвищення ефективності роботи з обдарованими та здібними дітьми дошкільного віку, гуртки  в  нашому «Одуванчику» є додатковою формою організації освітнього процесу.
Гуртки спрямовані на задоволення потреб та інтересів дітей до певного виду діяльності, виявлення і розвитку у малят природних здібностей, загальних і спеціальних умінь, розкриття задатків і нахилів дошкільників,  створення умов для розвитку й підтримки  дитячих талантів, розвитку навичок творчої роботи, забезпечення потреб самореалізації, здобуття додаткових знань, умінь та навичок за інтересами.

-        гурток з художньої праці «Бджілка»- керівник Блохіна Н.Г.
-        гурток драматизації «Сонечко» - керівник Гладка Г.В.
-        гурток «Паростки добра» - керівник Коба В.В.
-        гурток «Джерельце» - керівник Кірасір Н.В.
 -        гурток «Гралочка- розвивалочка» (групи раннього віку)- керівники Гура І.Є., Махлова О.Є.

Графік роботи:  один раз на тиждень, щочетверга , друга половина дня о 15.45.